PANEELKARDINAD

Kõrged ja voltideta paneelkardinad sobivad hästi tänapäeva arhitektuuris suurte klaaspindade katteks.

Paneelkardinad sobivad oma selgejoonelisuse, ühtlase pinna ja kombineerimisvõimalustega hästi kaasaegse arhitektuuriga.Tänu siinisüsteemile saab üksikute paneelide liigutamisega ja üksteise katmisega luua veel omakorda uusi üllatavaid värvi- ja mustrilahendusi. Nii pakuvad paneelkardinad isegi rohkem võimalusi päevavalguse intensiivsuse varieerimiseks. Tekstiilist ja ruloomaterjalidest paneelkardinad sobivad eduka alternatiivina peale kodude ka büroodesse ja kontoritesse asendamaks püstlamell- ja külgkardinaid.

Tänapäeva arhitektuuris armastatud ulatuslikud aknad ja klaaspinnad lubavad ruumi siseneda suurel hulgal päikesevalgusel ja -soojusel. Tihti isegi liiga palju, mis tekitab vajaduse kontrollida päikesekiirguse voogu eluruumidesse. Valides päikesevalguse reguleerimise vajadusele sobiva funktsiooniga tekstiilimaterjali, värvi ja läbipaistvuse, saame muuta oma kodu või tööpaiga õhkkonna igati meeldivaks:

 • valgust läbilaskva filtriga paneelid elutoa jaoks,
 • poolpimendavad paneelid kontorisse arvuti taga töötamiseks,
 • pimendavad paneelid koju õhtuseks ajaks, varjumaks uudishimulike pilkude eest või kaitseks tänavavalguse pääsemise eest tuppa.

Olgu tegemist kodu, kontori või talveaiaga, paneelkardin on sobilik aknakate erinevate valgusvajaduste rahuldamiseks just tänu oma üksikute paneelide liigutamis- ja kombineerimisvõimalustele.

Hästi sobivad paneelkardinad samuti klaasrõdudele nii päikesevalguse varjamiseks kui ka privaatsuse loomiseks.

Kui sisekujunduses jääb neli seina väheseks ja tekib vajadus luua uusi ajutisi ruumieraldajaid, sobib paneelkardin sellise ülesande täitmiseks suurepäraselt. Kuna paneelkardin liigub mööda siini sirgjooneliselt, sobib teda kasutada ruumijagajana, liugustena kappide või hoiukohtade ees, tuues ruumi üldpilti rohkem mängulisust, värve ja mustreid lihtsal ja efektiivsel moel. Kergekaaluliste paneelkardinast tekstiiliseintega saab lihtsalt ja mugavalt vajadusel eraldada elu ja töökeskkonda, magamis- ja mängutube, köögi ja söögisaali, luues uusi põnevaid sisearhitektuurseid lahendusi kas hubasuse ja mugavuse tõstmiseks või lihtsalt ruumide eraldamiseks. Tekstiilist paneelkardinad sobivad nendeks lahendusteks, kus soovitakse eraldada keskkondi mitte täielikult, vaid tahetakse säilitada teatud nähtavus. Näiteks sobivad paneelkardinatest vaheseinad rohkema diskreetsuse loomiseks avalikes hoonetes ja avatud kontorites ning teatud privaatsuse ja mugavuse loomiseks restoranides või pilkude eraldajana kauplustes poeakna ja müügikeskkonna vahel.

Tavaliselt mitmest paneelkardinast koosnevast profiilist pakub Päikesedekoor paneelkardinate siinisüsteemis neljarealist siini, mida saab paigaldada akende ja avaneva akna ette kogu pikkuses.

Paneelkardinate valmistamiseks võib kasutada erinevaid materjale, mis peaksid olema valitud vastavalt kardina soovitud otstarbele ruumis:

 • dekoratiivne
 • privaatsust suurendav
 • pimendav
 • valgust reguleeriv

Paneele valmistatakse meie poolt kas markiisi või rulookardina kangastest:

 • ühevärvilistest pimendavatest kangastest (kangas ei lase valgust läbi)
 • ühevärvilistest valgust läbi kumavatest kangastest
 • läbipaistvatest ja õhukestest tekstiilkangastest
 • paksudest ning läbipaistmatutest kangastest
 • pimendavast PVCst
 • screen-kangast (kangas piirab sissepääseva valguse hulka, võimaldades siiski visuaalset kontakti välismaailmaga)

Spetsiaalne käsitsi või nööridest juhitav süsteem, millele paneelkardin paigaldatakse, võimaldab paneele liigutada vabalt külgsuunaliselt kokku ja lahku nii paremale kui vasakule. Seetõttu on paneelkardinaid lihtne ja mugav käsitleda.

KÜSI PAKKUMIST

  ETTEVÕTE

  NIMI *

  TELEFON *

  E-POST *

  TOOTEGRUPP

  LAIUS *

  KÕRGUS *

  LISAINFO *

  RUUMI FOTO

  Soovin saada e-postile Päikesedekoori OÜ uudiseid ja infot eripakkumiste kohta. Olen teadlik, et saan iga hetk oma nõusoleku tagasi võtta.