PUIDUST RIBAKARDINAD EHK PUITRIBAKARDINAD

Puidust ribakardinad sobivad hästi neile klientidele, kes soovivad luua interjööri võimalikult naturaalset muljet ja peavad lugu hubasusest.

Puitribakardina kasuks otsustajad ei pea kahetsema oma otsuses, sest puitribakardinad on sama funktsionaalsed ja sama paindlikud valguse reguleerimisel kui alumiiniumist ribakardinad. Puitribakardinate viimistlus on sama kauakestev kui alumiiniumkardinatel kuid tema pinnaviimistlus ning mulje interjööris loob sooja ja kodusema tunde, on hubasem ja mõjub suursugusemalt ning soliidsemalt võrreldes alumiiniumribakardinatega. Puitribakardin sobib hästi, kui hoolid taastuva ja loodust säästva keskkonna printsiibist.

Puidust ribakardin muudab interjööri hubaseks nii kodus kui kontoris.

Puidu kõrge kvaliteet, mehhanismi hea vastupidavus ning lai viimistlusvariantide valik tagavad nende sobivuse pea igasse interjööri. Puidust valmistatud ribakardinad annavad teie akendele naturaalse, kerge ja hubase välimuse. Meie puitribakardinate valikust leiate kõrgkvaliteedilisest tihedast ja oksatust ameerika pärnast puitribasid laiuses: 25mm, 35mm ja 50mm. Ribakardinate põhivalikusse kuuluvad järgmised värvitoonid: valge värvitud, naturaalne, pöök, kirss, mahagon, pähkel.

Puitribakardinaid valmistatakse vastavalt kliendi soovitud mõõtudele, silmas pidades, et maksimaalset kardina laiust saab teha 2330 mm ja väga suurte kõrguste juures peab arvestama teatud tehniliste probleemidega, nt: puitribakardina ribade ülestõmbamisel tekib ribakardina ülaäärde ribadest pakk, millega tuleb arvestada akna visuaalsel vaatamisel ja kindlasti akna avamisel.

Puitribakardinad on valmistatud küll väga kvaliteetsest tihedast ja oksatust põlispuust, kuid siiski tuleb puitribakardina ostu otsuse langetamisel arvestada tema looduslike omadustega. Eriti tuleb arvestada suuremõõtmeliste puitribakardinate puhul asjaoluga, et puitmaterjal on raske. Seda tuleb arvesse võtta nii kardinate kinnitamise võimalikust kui ka juhtimisviisi valides. Puitkardinate tõste- ja pööramismehhanismiks on nöörjuhtimine, millele lisaks on võimalik 35 mm ja 50 mm ribakardinaid valmistada ka paelredelitega, mis lisab dekoratiivsust. Paelredeleid pakume puiduga sama tooni olevast tekstiilipaelast.

Puitribakardinate kinnitusmehhanismid on küll metallist, aga soovi korral kaetakse metall samast puidust iluliistuga, luues täiusliku kombinatsiooni puidu materjali rõhutamiseks.

KÜSI PAKKUMIST

  ETTEVÕTE

  NIMI *

  TELEFON *

  E-POST *

  TOOTEGRUPP

  LAIUS *

  KÕRGUS *

  LISAINFO *

  RUUMI FOTO

  Soovin saada e-postile Päikesedekoori OÜ uudiseid ja infot eripakkumiste kohta. Olen teadlik, et saan iga hetk oma nõusoleku tagasi võtta.