PUIDUST VOLDIKUKSED

Puidust voldikuste lamellid valmistatakse melamiinplaadist või spoonituna. Värvitud voldikuste lamellid valmistatakse melamiinplaadist. Puidust voldikuksi on võimalik tellida ka klaasitud konstruktsiooniga. Klaasiks on kerge ja purunemiskindel mustriline polüstüreen. Ülemise siini mõlemale poole paigaldatavad peiteliistud kaetakse sama materjaliga nagu voldikuksed. Siin ja peiteliistud tarnitakse mõõtu lõigatuna vastavalt ava mõõdule.

Ukse saab alati paigaldusvalmina pakitult koos vajalike kinnituskruvide ja paigaldusõpetusega.

Voldikuksed valmistatakse tellija poolt antud mõõtude järgi. Tellimisel tuleb anda ava laius ja kõrgus. Kõrgus mõõdetakse ülemise siini kinnitus pinnast põrandani. Ava peab olema täisnurkne ja pinnad loodis.

Puidust voldikuksi saab tellida:

 • Üksiku uksena, kus uks avaneb ava paremast või vasakust äärest;
 • Paarisuksena, kus uks avaneb ava keskelt kahele poole.

Voldikuks toimib ruumi või toa jagajana;
Voldikuks kergendab sisustamist ja lisab võimaluse ruumide jaotamiseks;
Voldikuks on hea lahendus ruumidele kus tavaline külghingedega uks ei mahu avanema või risti avanevad uksed tekitavad ebameeldivusi.

Voldikuste kasutamiskohtadeks on elamud, kontorid, koosolekusaalid, restoranid jt. üldkasutatavad ruumid. Kahekordsed voldikuksed sobivad ruumijagajateks sellistes ruumides, kus nõutakse helikindlust.

Voldikuste maksimaalne kõrgus on 300 cm.

KÜSI PAKKUMIST

  ETTEVÕTE

  NIMI *

  TELEFON *

  E-POST *

  TOOTEGRUPP

  LAIUS *

  KÕRGUS *

  LISAINFO *

  RUUMI FOTO

  Soovin saada e-postile Päikesedekoori OÜ uudiseid ja infot eripakkumiste kohta. Olen teadlik, et saan iga hetk oma nõusoleku tagasi võtta.