AKNAMARKIISID

Akendest sisse pääsev päike on pärast sünget sügis-talve esimene väga oodatud kevade märk. Mida paremat veel tahta! Mõnikord aga võib päikest olla liiga palju, nii sinu enda kui ka mööbli ja kangaste jaoks. Professionaalsed päikesekaitsesüsteemid võimaldavad Sinul otsustada, millal päikest ja kuumust sisse lasta. Võrreldes toasiseste aknakatetega on aknamarkiisid tunduvalt efektiivsemad ruumi sisekliima reguleerijad kui ruumisisesed aknakatted.

Lisaks ruumide ülekuumenemist põhjustavale soojusele muutub mööblile, värvitud puitpindadele, tekstiilidele ja kunstitöödele lausa ohtlikuks ruumi tungiv UV-kiirgus. Need hakkavad pleekima ja tuhmuma ning võivad tundmatuseni värvi muuta.

Tuppa tungivat päikesekiirgust (valgust, soojust, UV-kiirgust) võib reguleerida kas väliste või sisemiste aknakatetega. Suvistel päikesepaistelistel päevadel on tõhusaimaks päikesekaitseks meie poolt pakutavad aknamarkiisid, mis aitavad hoida suvise õuesooja või kerge vihma aknamarkiisi taga. Kui aknamarkiisi ei kasutata või on tegu väga tuulise ja vihmase ilmaga, tuleks see pakkida metallkassetti, mis kaitseb kangast kulumise ja ilmastikust tekkivate kahjustuste eest. Hoolas tuleb olla lume ja muu prahi sattumise korral markiisi kattele, enne markiisi kokkupakkimist tuleks lumi või praht kattelt eemaldada, vältimaks markiisikatte ja süsteemi kahjustumist. Aknamarkiisi kokkupakkimine ja avamine on lihtne erinevate juhtimisvahendite abil. Valikus on vändaga käsiajam, mootoriga või elektriajam, mida juhitakse taimeri, lüliti või puldiga.

Lisaks on markiisi võimalik kaitsta ilmastikuolude eest tuuleanduriga ning,  vihma- ja päikeseautomaatikaga.

Markiisikanga hooldusjuhend
Markiisi kasutusjuhend
Markiisi tehniliste andmete kohta loe siit

KÜSI PAKKUMIST

  ETTEVÕTE

  NIMI *

  TELEFON *

  E-POST *

  TOOTEGRUPP

  LAIUS *

  KÕRGUS *

  LISAINFO *

  RUUMI FOTO

  Soovin saada e-postile Päikesedekoori OÜ uudiseid ja infot eripakkumiste kohta. Olen teadlik, et saan iga hetk oma nõusoleku tagasi võtta.