RIBAKARDINAD

Alumiiniumist, bambusest ja puidust kvaliteetsed ribakardinad on väga vastupidavad ja lihtsasti käsitletavad aknakatted. Ribakardin loob meeleolu ja hubasust, pakkudes samal ajal päikesevarju ja visuaalset kaitset nii kodus kui kontoris.

ALUMIINIUM
RIBAKARDINAD

BAMBUS
RIBAKARDINAD

PUIDUST
RIBAKARDINAD

PIMENDAVAD
RIBAKARDINAD

RULOOKARDINAD

Ruloo on lihtsaim funktsionaalne lahendus sinu koju päikesevalguse reguleerimiseks. Rulookardinad on üheaegselt dekoratiivsed ja praktilised aknakatted, kaitstes ruume otsese päikesekiirguse ja ülekuumenemise eest.

KANGASRULOO
SCREENRULOO
MINIKASSETTRULOO

PÜSTLAMELLKARDINAD

Püstlamellkardinad koosnevad 63, 89 või 127 millimeetri laiustest ümber oma telje pöörlevatest lamellidest. Valguse suunda on võimalik reguleerida 180° ulatuses, mille pööratavus kontrollib suurepäraselt ruumi valgustatuse astet.

KANGAS-
PÜSTLAMELLKARDINAD

SCREEN-
PÜSTLAMELLKARDINAD

Tüll-lamellkardinad
TÜLL-
LAMELLKARDINAD

PANEELKARDINAD

Olgu tegemist kodu, kontori või talveaiaga, paneelkardin on sobilik aknakate erinevate valgusvajaduste rahuldamiseks just tänu oma üksikute paneelide liigutamis- ja kombineerimisvõimalustele.

PANEELKARDINAD

VOLDIKKARDINAD

Voldikkardinad sobivad igasuguste akendega. Voldikkardinat saab paigaldada ka aknaraami külge ja panna avanema nii alt kui ülalt. Parim lahendus erikujulistele akendele.

VOLDIKKARDINAD

MARKIISID

Markiis, ehk kokkuvolditav kangast varikatus, on parim valik akende ja terrasside päikesevalguse, tuule ja vihma kaitseks! Markiis muudab teie terrassi või rõdu ilmastikukindlaks kaitstes kõrvetava päikese, vihma ja tuule eest, ning reguleerides päikesevalgust ja temperatuuri.

AKNAMARKIISID
TERRASSIMARKIISID
screen
SCREENMARKIISID

VOLDIK-
JA LÕÕTSUKSED

Suurimaks plussiks lõõts- ja voldikuste puhul on see, et need aitavad kokku hoida ruumi, sest on lihtsasti ukseavasse lükatavad. Nii ei jää uks ette nagu seda võib juhtuda statsionaarse ukse puhul.

PVC VOLDIKUKSED
PUIDUST VOLDIKUKSED
LÕÕTSUKSED

ERIPROJEKTID

Lisaks erakliendile pakume laias valikus tooteid ka suuremate eriprojektide tarbeks nagu hotellid, restoranid, tervisekeskused, kaubanduskeskused, bürood ja teised avalikud ruumid.

ERIPROJEKTID

VARUOSAD

Kuigi kõik meie poolt pakutavad tooted on loodud kestma pikki aastaid, siis võib ikka ette tulla olukordi, kui asjad lähevad katki või kuluvad. Just sel põhjusel pakume suures valikus erinevaid varuosi.

VARUOSAD

PAIGALDUS

Pakume oma klientidele täislahendust: tuleme sinu kontorisse või koju, mõõdame ja nõustame, valmistame tooted, pakume transporti ning paigaldust.

PAIGALDUS