TERRASSIMARKIISID

Eramute ja kohvikute terrassidele paigaldatakse tavaliselt terrassimarkiisid, mis moodustavad terrassi kohale tasapinnalise varikatuse. Terrassimarkiisid aitavad luua hubase miljöö kodude ja kohvikute väliterassidel, kaitstes nii kõrvetava päikese kui ka vihma eest. Samuti aitab terrassimarkiis reguleerida päikesevalgust ja temperatuuri läbi akna langeva UV-kiirte eest ruumides kui ka tagades terrassimarkiisi all istuvate inimiste heaolu välitingimustes. Nii võite ise otsustada, millal soovite terrassile päikesevalgust lasta või seda hoopis varjata päikese eest ja kaitsta vihma eest.

Terrassimarkiise on võimalik kiirelt ja vastavalt vajadusele kokku ja lahti kerida ning nende paigaldamine seinale, ilma igasuguste lisatugedeta, muudab markiisid eriliselt lihtsalt hooldatavaks ning mugavaks kasutada. Markiisi kokku pakkimine ja avamine on lihtne erinevate juhtimisvahendite abil: võite valida vändaga käsiajami, elektriajami, mida juhitakse taimeriga, lüliti või puldiga või lausa üldse lasta kogu töö ära teha täisautomaatikaga päikese- ja tuuledetektoril, mis vastavalt päikese paistmisele automaatselt lahti rullub ja tugeva tuule ja vihma korral tagasi kinni keritakse. Päikesedekoori pakub kolme tüüpi AMA terrassimarkiise:

 • Nova Classic – põhimudel, ilma kangatalata
 • Nova Marcesa – on varustatud kangatalaga, mis muudab markiisi stabiilsemaks. Nova Marcesa mudel kannatab kolmekordset veekoormat võrreldes tavalise markiisiga.
 • Nova Marcesa Flexi – pakub maksimaalset päikesekaitse mugavust kuna projektsiooni nurka on võimalik reguleerida lõpmatult alates +5° kuni -40° nurga all.

Mõlemad seeriad on saadaval kassetiga ja ilma. Kui soovite kokkurullitud markiisi tuule ja ilmastikuolude eest kaitsta, valige kindlasti kassetiga mudel, sest kassett kaitseb markiisikangast ilmastikust tuleneva kulumise eest.

Markiisikanga hooldusjuhend
Markiisi kasutusjuhend
Markiisi tehniliste andmete kohta loe siit

MARKIISIKANGASTE VALIK

KÜSI PAKKUMIST

  ETTEVÕTE

  NIMI *

  TELEFON *

  E-POST *

  TOOTEGRUPP

  LAIUS *

  ULATUVUS*

  LISAINFO *

  RUUMI FOTO

  Soovin saada e-postile Päikesedekoori OÜ uudiseid ja infot eripakkumiste kohta. Olen teadlik, et saan iga hetk oma nõusoleku tagasi võtta.