PVC VOLDIKUKSED

PVC voldikuksed on sageli ideaalseks lahenduseks ruumide eraldamisel. PVC tagab ustele parima hinna ja kvaliteedi suhte.

Lisaks on neid lihtne puhastada ja hooldada, sobides kõikjale, nii töö- kui ka eluruumidesse.

Funktsioonilt võib voldikuks vajadusel asendada statsionaarset ust ja tekitada suurema kasuliku pinna. Voldikuksi võib kasutada vaheseinana erinevate ruumide eraldamiseks köögis, elutoas, magamistoas, töökabinetis, büroos, kaupluses, laos ja spordisaalis. Tänu kvaliteetsele materjalile on uste hea väljanägemine ja töökindlus garanteeritud ka niisketes ruumides: pesuruumid, saunad, riietusruumid ,basseinidega ruumid jne.

 • Voldikuks toimib ruumi või toa jagajana;
 • Voldikuks kergendab sisustamist ja lisab võimaluse ruumide jaotamiseks;
 • Voldikuks on hea lahendus ruumidele kus tavaline külghingedega uks ei mahu avanema või risti avanevad uksed tekitavad ebameeldivusi.
 • Voldikuks on ruumi säästev

Voldikuksed võivad olla valmistatud ühe või kahe poolega ning neid on lihtne kasutada ja hooldada. Selliste uste kandvaks konstruktsiooniks on ülemine siin, mille külge riputatakse ukselamellid. Uste hea liikuvus tagatakse rullikute kasutamise abil. Uste kõrguse määrab tellija või on see ette antud olemasoleva ava mõõtudega. Tellida on võimalik umb- ja klaasitud konstruktsiooniga uksi.

Paigaldusvalmis PVC ukse pakend sisaldab laiuse ja kõrguse järgi valmislõigatud ust, kinnitusedetaile ja paigaldusõpetust.

Voldikuksed valmistatakse tellija poolt antud mõõtude järgi. Tellimisel tuleb anda ava laius ja kõrgus. Kõrgus mõõdetakse ülemise siini kinnituspinnast põrandani. Ava peab olema täisnurkne ja pinnad loodis.

Voldikuksed valmistatakse kas:

 • Üksiku uksena, kus uks avaneb ava paremast või vasakust äärest;
 • Paarisuksena, kus uks avaneb ava keskelt kahele poole.

Voldikustel on 5 erinevat värvitooni, akendega valmistatud voldikustel on 6 erinevat värvitooni.

Voldikuste kasutamiskohtadeks on elamud, kontorid, koosolekusaalid, restoranid jt. üldkasutatavad ruumid.

PVC voldikuksi saab tellida vastavalt soovitud mõõtudele, maksimaalse kõrgusega kuni 300 cm.

KÜSI PAKKUMIST

  ETTEVÕTE

  NIMI *

  TELEFON *

  E-POST *

  TOOTEGRUPP

  LAIUS *

  KÕRGUS *

  LISAINFO *

  RUUMI FOTO

  Soovin saada e-postile Päikesedekoori OÜ uudiseid ja infot eripakkumiste kohta. Olen teadlik, et saan iga hetk oma nõusoleku tagasi võtta.