PIMENDAVAD RIBAKARDINAD

Ribakardinate valikust pakuvad maksimaalset pimendust nohole pimendavad ribakardinad, mis minimaliseerivad tõstenööride avadesse pääseva valguse.

On teada, et klassikalisel ribakardinal on üks väike puudus – ribakardin ei ole täiesti pimendav. Probleem on ribakardina tõstenööride jaoks ribadesse lõigatud avades, mis ribakardina suletud olekus vastu valgust vaadates paistavad helendava punktiirjoonena.

Nohole ribakardinate tõstenööride avad on tehtud ribade tagumisse äärde, seega valguse läbistavus on väike.

Uus „NoHole“ tehnoloogia võimaldab luua peaaegu läbipaistmatu süsteemi.

25mm alumiiniumribadesse tehakse tõstenööride jaoks augud riba tagumisse äärde. Auk on piisavalt väike, et ribakardina suletud olekus ei ole tõstenööri auk näha. Selle tõttu kaob ära klassikalise ribakardina valgust läbilaskev tõstenööride punktiirjoon. Lisaks aukude paiknemisele riba tagaosas, on NoHole süsteemil 25mm alumiiniumribad üksteise suhtes tihedamalt paigutatud, võimaldades ribasid sulgeda tihedamalt, mille tulemusena väheneb oluliselt valguse tungimine läbi ribade.

Täieliku läbipaistmatuse saavutamiseks tuleb ribakardin valmistada ava mõõtudest suurem ning paigaldada see aknaava peale seinale.

Pakume “NoHole” tüüpi pimendavaid alumiiniumribakardinaid, mis sobivad ideaalselt haiglatesse näiteks röntgenaparaatide kasutamisel, auditooriumitesse, stuudiotesse ning klassiruumidesse, näiteks arvutiklassidesse – kõikjale, kuhu ei soovita, et valgus sisse või välja pääseks.

Lisaks on pimendavad ribakardinad hädavajalikud uneaja pikendamiseks põhjamaiste lühikeste ööde perioodil, võimaldades klassikalise ribakardinaga võrreldes täielikumat ruumipimendust.

KÜSI PAKKUMIST

  ETTEVÕTE

  NIMI *

  TELEFON *

  E-POST *

  TOOTEGRUPP

  LAIUS *

  KÕRGUS *

  LISAINFO *

  RUUMI FOTO

  Soovin saada e-postile Päikesedekoori OÜ uudiseid ja infot eripakkumiste kohta. Olen teadlik, et saan iga hetk oma nõusoleku tagasi võtta.