KANGASPÜSTLAMELLKARDINAD

Kangast püstlamellkardinad on praktilised ja dekoratiivsed valguse suunajad büroosse, kontorisse või koju, luues nii kaitset päikesevalguse eest kui ka pakkudes sisekujunduslikust vaatepunktist funktsionaalset ja tänapäevast aknakatete lahendust.

Püstlamellkardin on väga praktiline suurte aknapindade katmisel, sest võimaldab katta suuri aknapindu lihtsalt ja moodsalt.

Kangast püstlamellkardinad valmistatakse spetsiaalselt töödeldud tolmu ja pleekimiskindlatest materjalidest, mis tagavad suurema kindluse määrdumise vastu.
Kanga materjali valiku poolest saab lamellkardinaga luua hubase miljöö nii koju kui ka kontorisse, samas kaitseb lamellkardin päikesekiirguse eest ning tagab privaatsuse. Lamellribade pööratavus ümber oma telje tagab ruumides lihtsa valguse reguleerimise.
Kangast püstlamellide positiivseks küljeks on väga lai valik erineva värvi, läbipaistvuse, mustri, faktuuri, koostise ja kvaliteediga materjale.

Lamellkardinate valmistamise võimalused ehk tüübid A, B, C ja tüübid D, E, F, G, H
Luxor lamellkardinate valmistamise võimalused.

Püstlamellkardinate mõõtmis-, paigaldus-, ja kasutusjuhend

KÜSI PAKKUMIST

  ETTEVÕTE

  NIMI *

  TELEFON *

  E-POST *

  TOOTEGRUPP

  LAIUS *

  KÕRGUS *

  LISAINFO *

  RUUMI FOTO

  Soovin saada e-postile Päikesedekoori OÜ uudiseid ja infot eripakkumiste kohta. Olen teadlik, et saan iga hetk oma nõusoleku tagasi võtta.