Alumiiniumribakardinad

ALUMIINIUMRIBAKARDINAD

Alumiiniumist ribakardinad on vastupidavaimad aknakatted siseruumides.

Stiilsed õhukesed alumiiniumist ribad pakuvad maksimaalset päikesevalguse kontrolli, omades puhast minimalistlikku välimust ning olles sealjuures väga vastupidavad ja lihtsasti käsitletavad.

Alumiiniumist ribakardin peegeldab koos aknale langeva valgusega tagasi ka suurema osa soojuskiirgusest ning võimaldab seeläbi reguleerida ruumi temperatuuri. Selliste omaduste tõttu on alumiiniumribakardin enamlevinumaid tehnilisi aknakatteid kogu maailmas.

Valmistame ribakardinaid tellimustööna just teile sobivates mõõtudes ja teile meelepärastes värvitoonides.
Alumiiniumist ribakardina maksimaalne laius on 3495 mm, aga erijuhtudel on võimalik alumiiniumribakardinaid valmistada ka laiemaid. Alumiiniumribakardinate ribasid valmistatakse mõõtudes: 16 mm ja 25 mm.

Valida saate ca 40 värvitooni hulgast just teile sobiva värvikombinatsiooni: metallseid ja pärlmutter, matte kui ka läikega toone. Värv on kantud alumiiniumribale kuumvärvitult. Sellise tehnoloogiaga kantud värv on väga püsiv, sest ei hakka alumiiniumliistult kooruma või valguskiirguse tõttu pleekima.

Lisaks on meie tootevalikus pakkumisel ka puitimitatsiooniga alumiiniumribakardinaid, mis loovad tunde, et tegemist on ehtsa puiduga.

Kellele aga on oluline vastupidavus ja samas ei pane pahaks alumiiniumi tehislikku omadust ja ei oota maksimaalset privaatsust, sellele pakume toodangus rohkem valgust ja nähtavust esile toovaid perforeeritud ribakardinaid, mis sobivad hästi õhulisust rõhutada soovivatesse interjööridesse.

KÜSI PAKKUMIST

  ETTEVÕTE

  NIMI *

  TELEFON *

  E-POST *

  TOOTEGRUPP

  LAIUS *

  KÕRGUS *

  LISAINFO *

  RUUMI FOTO

  Soovin saada e-postile Päikesedekoori OÜ uudiseid ja infot eripakkumiste kohta. Olen teadlik, et saan iga hetk oma nõusoleku tagasi võtta.