Sundecor - Päikesedekoori OÜ

ETTEVÕTTEST

Päikesedekoori OÜ asutati Eestis 1993. aastal, omades selleks ajaks juba enam kui 20 aasta pikkust Soome ja Skandinaavia turgudel töötamise kogemust kaubamärgi SUNDECOR nime all.

Ettevõtte peamiseks tegevusvaldkonnaks on aknakatete (ribakardinate, ruloo- ja püstlamellkardinate) tootmine ja erinevate tehniliste lahenduste leidmine päikesevalguse reguleerimise tarvis. Pakume klientidele kõrget kvaliteeti mõistlike hindadega.

Veel kuuluvad meie tootevalikusse lõõtsuksed, PVC- ja puidust voldikuksed ning akna- ja terrassimarkiisid. Kogu pakutav toodang valmistatakse meie Tallinna tehases kliendi soovidest lähtuvalt. Oma toodangu valmistamisel kasutame kõige kaasaegsemaid tehnoloogilisi lahendusi.

Edukas Eesti ettevõte 2016-2020 - Sundecor
Edukas Eesti ettevõte 2016-2020 - Sundecor

KÕRGE KVALITEET

Meie edasimüüjate võrgustik, mis katab peaaegu kogu Eesti ja paljud Soome regioonid, võimaldab meil olla oma klientidele võimalikult lähedal ning kindlustada neile teenindus vastavalt nende tegelikele vajadustele. Selleks, et meie pikaaegne kogemus oleks laialdasemalt kättesaadav, laiendame pidevalt oma edasimüüjate võrku. Uued koostööpartnerid on teretulnud! Meie praegune hinnapoliitika võimaldab meil pakkuda mõõdukate hindade juures head kvaliteeti, mille tagab maailma tuntud tootjate parimate materjalide kasutamine.

Meie missioon: Kõrge kvaliteediga päikesevalgust reguleerivate lahenduste pakkumine ning sellega klientide rahulolu tagamine.