MINIKASSETTRULOO

Minikassettruloo on praktiline arendus klassikalisele kangast rulookardinale, sobides igasugust stiili interjööri. Minikassettrulood võivad olla dekoratiivsed kaaslahendused tekstiilkardinatele või mängida tagasihoidlikumat, lihtsat ja praktilist rolli valguse reguleerimisel. Minikassettruloo annab parima pimedusefekti kombineerituna täispimendava kangaga.

Minikassettruloo on varustatud rullikattega, kuhu on varjatud ruloomehhanism, mis kinnitatakse akna karkassile külgliistudega, hoides ruloo akna lähedal paigal.
Tekstiilruloo liigub mööda külgliiste hõlpsalt ja rullub kokku akna ülaosasse paigaldatud kassetti, mis kaitseb kangarulli tolmu ja pleekimise eest. Sellist praktilist lahendust ei paku aga klassikaline rulookardin, sest tekstiilrulood ei kata kassett ja ruloo jääb akent katma vabalt külgedest liikudes, avatult.
Selline vaba liikumine võib probleeme tekitada akna avamisel.

Minikassettruloo tehniliste lahenduste puhul sellist muret ei teki – külgliistud hoiavad kanga akna avamisel vastu aknaraami, hoides ära selle tuules lehvimise või tuulutusasendist ruloo aknast eemaldumise, mis võib lõhkuda nii rulood kui ka akent ennast.

Minikassettruloo akna katvust reguleeritakse kergelt kuulketist tõmmates –  ketimehhanismi sisseehitatud pidur tagab kanga püsimise soovitud kõrgusel. Ülessetõstetud kangas on võimalik kerida täiesti kassetti sisse, jättes akna välimuse lihtsaks ja puhtaks. Minikassettruloo on moodne aknakate, mis moodustab aknaga ühtse terviku. Minikassettrulood on võimalik paigaldada kõikidele aknatüüpidele.

Eriti hästi sobib minikassettruloo plastakendele.

Meie poolt pakutava kassettruloo mõõdud on piiratud, küsi lisainformatsiooni meie salongist, et ruloode müük saaks toimuda tõrgeteta.

Minikassettruloo paigaldatakse aknaraami peale.

KÜSI PAKKUMIST

  ETTEVÕTE

  NIMI *

  TELEFON *

  E-POST *

  TOOTEGRUPP

  LAIUS *

  KÕRGUS *

  KLAASLIISTUS SÜGAVUS *

  LISAINFO *

  RUUMI FOTO

  Soovin saada e-postile Päikesedekoori OÜ uudiseid ja infot eripakkumiste kohta. Olen teadlik, et saan iga hetk oma nõusoleku tagasi võtta.