Screen

VÄLIRULOOD

Spetsiaalselt väliste aknakatete – kassettruloode ja markiiside- jaoks väljatöötatud võrkkangaste, screen’ide, kasutamisel sünnib toode, mis tõkestab aknale ja fassaadile langevast UV-kiirgusest pääsu ruumidesse kuni 95% ning tõkestab 20-60% valgusest, kuid ei piira vaadet välja. Screen kangas on läbipaistev ja õhuline. Seetõttu säilib ruumis olevatel inimestel visuaalne kontakt välismaailmaga, samas kui sissepääseva valguse hulk on aga piiratud.

Screenkangast on saadaval erinevates värvitoonides ja see on mitme funktsiooniga kangas, mida saab kasutada nii sise-kui välisruumides. Meie poolt pakutavad screenkangad sisaldavad klaaskiudu, taludes kõrget temperatuuri, mis ei lase ka lauspäikese korral kangal deformeeruda (polyester screeni kiud paisuvad kõrgel temperatuuril, temperatuuri langedes kiud deformeeruvad, st. kangas hakkab lokkima).

Kasutades screen kangast välistingimustes ( terrassirulood, markiisid ), tagate õige kliima elu- või tööruumides, vähendades nendes tunduvalt päikesevalguse hulka ja temperatuuri tänu kanga spetsiaalsetele omadustele.

Pakume väliruloosid, ehk screenmarkiise kahes varjandis.

ZIP100 – Mootoriga ja zip ääristega, mis hoiavad kanga tugevasti ruloo küljekanalites, kuni 9m2
VS100 – Manuaalne, nööriga avatav screen, kuni 4m2

Markiisikanga hooldusjuhend

KÜSI PAKKUMIST

  ETTEVÕTE

  NIMI *

  TELEFON *

  E-POST *

  TOOTEGRUPP

  LAIUS *

  KÕRGUS *

  LISAINFO *

  RUUMI FOTO

  Soovin saada e-postile Päikesedekoori OÜ uudiseid ja infot eripakkumiste kohta. Olen teadlik, et saan iga hetk oma nõusoleku tagasi võtta.