VOLDIKKARDINAD

Plisseekardinad ehk voldikkardinad on voltidena, plisseedena suletavad-avatavad polüestertekstiilist valmistatud lõõtsataolised aknakatted. Huvitavad ja dekoratiivsed voldikkardinad pakuvad akende katmisel palju erinevaid võimalusi just erikujuliste akende katmiste juures. Erikujulistele aknatüüpidele on plissee parim lahendus, sest on oma paigalduses väga paindlik.

Plisseekardinaid on võimalik valmistada nelinurksetena, kolmnurksetena ja trapetsikujulistena.

 • Vabalt langevad. Voldikkardinad on kinnitatud ainult ülalt. Sobivad akendele, mida ei ole vaja avada
 • Alakinnitusega voldikkardinad. Sobivad avatavatele akendele. Nöörkinnitus sobib kuni 15-kraadise kalde all avanevale aknale. Katuse- ja laeakende korral kasutatakse toote fikseerimiseks peenikesi trosse, mis tagavad kangapaki korrektse liikumise ning väldivad selle läbikaardumise

Voldikkardinate materjalid on väga vastupidavad, enamus neist on niiskus- ja hallituskindlad ning kõik materjalid on hõlpsasti puhastatavad. Voldikkardin on tugev ja vastupidav, kaitstes efektiivselt ereda päikesevalguse eest ning aidates reguleerida ruumi temperatuuri. Voldikkardinad on soojema ja pehmema välimusega kui näiteks ruloo- või ribakardin, seega soovitame hubasust nõudvatele klientidele just seda mudelit aknakatet. Kardina päikesevalguse reguleerimise efektiivsuse omadused on samaväärsed kui kõigi teiste aknakatete puhul.

Üheks heaks plussiks otsustamaks plissee- ehk voldikkardina kasuks on see, et plisseekardin on üks vähestest kardinatüüpidest, mida saab panna avanema nii ülevalt alla kui ka alt üles. Privaatsust nõudvates ruumides on väga mugav, kui kangapakett katab klaasipinna altpoolt, toasolija jääb peitu, kuid valgus pääseb aknast sisse varjamata ülaosast. Plissee- ehk voldikkardinaid valmistame just Teile sobivates mõõtmetes! ​

KÜSI PAKKUMIST

  ETTEVÕTE

  NIMI *

  TELEFON *

  E-POST *

  TOOTEGRUPP

  LAIUS *

  KÕRGUS *

  KLAASLIISTUS SÜGAVUS *

  LISAINFO *

  RUUMI FOTO

  Soovin saada e-postile Päikesedekoori OÜ uudiseid ja infot eripakkumiste kohta. Olen teadlik, et saan iga hetk oma nõusoleku tagasi võtta.