fbpx
PIMENDUSRULOO 2019-05-14T08:06:42+03:00

PIMENDAV RULOO

Pimendav ruloo on hädavajalik ruumides, kus on vaja saavutada võimalikult maksimaalne valguse blokeerimine.

Näiteks sobib pimendusruloo hästi une kvaliteedi parandamiseks magamistuppa või kodukinona kasutatavatesse ruumidesse kuna spetsiaalne kangas blokeerib valguse. Ka tehnilistesse ruumidesse, kus kasutatakse valgust kartvaid aparaate või ei soovita ruumist tulevat valgust lasta väliskeskkonda nagu röntgenaparaadid või fotograafiaseaded, on pimendav ruloo parim lahendus.

Täielik pimendus pimendaval rulool luuakse vastava kangamaterjali ja spetsiaalse kinnitussüsteemiga.

Meie poolt kasutatav Lido/Maxim on efektiivne ja paindlik pimendussüsteem. Alumisse äärde kinnitatud harjastihendite riba tagab maksimaalse kaitse valguse sissepääsemise eest. Pimendava rulookardina mehhanism koos üleskeritud kangaga varjatakse aknaraami või klaasiliistu külge kinnitatud poolkassetiga. Poolkassetile lisaks kasutatakse külgliiste tänu millele ei hakka kangas akna avamisel tõmbetuules lehvima. Erinevad mehhanismid võimaldavad pakkuda individuaalseid lahendusi ka kõige nõudlikematele tellijatele. Nii Lido kui Maxim on varustatud libiseva kardinasoonega kasseti eesääres, seetõttu puudub vajadus eraldi kardinasoone jaoks.

Rulood valmistame teile vajalikes mõõtmetes.

KÜSI PAKKUMIST

  ETTEVÕTE

  NIMI *

  TELEFON *

  E-POST *

  TOOTEGRUPP

  LAIUS *

  KÕRGUS *

  LISAINFO *

  RUUMI FOTO

  Soovin saada e-postile Päikesedekoori OÜ uudiseid ja infot eripakkumiste kohta. Olen teadlik, et saan iga hetk oma nõusoleku tagasi võtta.