NAUDI JÕULUAEGA UUTE HUBASTE PUITRIBAKARDINATEGA

Ribakardina ajalugu on pikk

Inglise keeles kutsutakse neid küll „veneetsia aknavarjudeks”, kuid õieti on ribakardina vaarisa hoopis pärit Pärsiast (praegusest Iraanist), kust see hiljem Euroopasse jõudis. Esimene ribakardina patent anti inglasele Edward Bevanile aastal 1769, ent kardinat täiustati veel edasi. 1841 aastal avastas John Hampson New Orleansist, et muuta saab ka ribade kaldenurka.

Ribakardin pakub rohkete võimalustega kontrolli valguse ja vaate üle, lubades reguleerida ruumi jõudva valguse hulka, kogu akna pinna ulatuses, . Ribade materjali valikuga saab rõhutada oma kodu stiili – minimalismist hubasuseni.

 

Puu või bambusribakardin?

Naturaalsed puidust ja bambusest ribakardinad teevad oma soojade ja loomulike toonidega kodu hubasemaks. Puitribadega võrreldes on bambuskardin hea valik oma kergema kaalu tõttu. Kuid looduslike, niiskustundlike materjalidena ei sobi puit- ja bambuskardinad niisketesse ruumidesse nagu saunad ja vannitoad.

Loe lisaks:

 

Sundecor – 30 aastat kvaliteetseid ribakardinaid

Sundecoril on tänaseks juba üle 30 aastane kogemus puit- ja bambusribakardinate tootmises. Kardinad valmistatakse vastavalt teie mõõtudele, kvaliteetsetest Euroopa materjalidest. Tarneaeg on 14 päeva tellimuse esitamisest.

25mm puit ja bambusribakardinaid on võimalik tellida nii aknapealse kui akanvahelise paigutusega, 50mm kardinatele on võimalik lisada ka mootor (soovitatav üle 3m² suurustele puitribakardinatele). Hinnad ja maksimaalsed mõõdud leiate allolevast tabelist.

 

25mm Puitribakardin

105,94 €/m²
 • Max laius: 183 cm
 • Max kõrgus: 300cm

50mm Puitribakardin

122,76 €/m²
 • Max laius: 244 cm
 • Max kõrgus: 300cm
 • moootor koos kaugjuhtimispuldiga: +364,06€ (Soovitatav üle 3m² kardinate)

*Tabelis toodud hinnad sisaldavad 20% käibemaksu ja kehtivad kuni 2023 aasta lõpuni

 

Telli kardinad täna – naudi jõuluaega uute hubaste puitribakardinatega


Hinnapäring

 

  ETTEVÕTE

  NIMI *

  TELEFON *

  E-POST *

  TOOTEGRUPP

  LAIUS *

  KÕRGUS *

  LISAINFO *

  RUUMI FOTO

  Soovin saada e-postile Päikesedekoori OÜ uudiseid ja infot eripakkumiste kohta. Olen teadlik, et saan iga hetk oma nõusoleku tagasi võtta.