Kampaania: PVC Voldikuksed -20%

*Kampaania: 13 jaanuar 2023 – 28 veebruar 2023 on kõik Sundecor-i tootevalikus olevad PVC Voldikuksed tavahinnast 20% odavamad!

Voldikuks on väikese toa lemmik! Säästab ukse liikumise alalt 95% ruumi!

Voldikuksed aitavad ka suurepäraselt ruumi jagada. Kui elad avatud planeeringuga korteris ja ühtäkki tekib vajadus ruumi jaotada, siis võid vabalt selle ülesande jätta kahe poolsele voldikuksele – voldikuks võib olla lõpmatult lai! Veel üks ideaalne koht voldikuksele on pisikeste panipaikade ees!

Tootevalik on rikkalik.

PVC ustel on võimalus valida 4 erineva puidu immitatsiooni tooni vahel, lisaks valge variant.

Klaasidega PVC ustel saab valida 3 erineva puidu immitatsiooni ja täiesti valge ukse vahel. Klaaside osas on võimalus valida 3 erineva klaasi tüübi vahel.

PVC voldikust on võimalik paigaldada nii olemasoelvasse ukseavasse kui lakke – kui soov on sellega näiteks poolitada terve ruum. Voldikuste maksimaalne kõrgus on 3 meetrit, laiusel piire pole.

Nõuded PVC voldikukse paigaldamiseks:

Esmalt paigaldatakse ukseava ülaserva siin, mida mööda uks liikuma hakkab. See jääb kandma ka kogu ukse raskust. Seega – peamine nõue PVC voldikukse paigaldamiseks on sile ja loodis pind ukseava kohal, mis ühtlasi peab suutma kanda ukse raskust. Uks jääb rippuma ülasiinile ja põrandat ei puuduta. Ühtlasi on tarvis siledaid ja loodis pindasid uksepiitade kinnitamiseks, et uks ka täielikult sulguks.

Kui soovid voldikuste mõõdistamises ja planeerimises abi, siis aitamas on sõbralik meistrimees, kes võib tulla sulle koju mõõdistama ja nõustama! Võid nõu küsida ka meie lahkelt klienditeenindajalt telefonitsi!


Hinnapäring

  ETTEVÕTE

  NIMI *

  TELEFON *

  E-POST *

  TOOTEGRUPP

  LAIUS *

  KÕRGUS *

  LISAINFO *

  RUUMI FOTO

  Soovin saada e-postile Päikesedekoori OÜ uudiseid ja infot eripakkumiste kohta. Olen teadlik, et saan iga hetk oma nõusoleku tagasi võtta.